18:04 - 19 Shkurt, 2019

Etiketim: elegance

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Të bardhë dhe elegantë, këto janë fustanet e preferuara të vajzave

Fustanet e bardhë nuk janë preferencë e parë e vajzave zakonisht, por dritare.net do ju tregojë disa nga fustanet që pa e menduar dy...

Foto/ Jennifer Lopez, shkëlqen me rroba sportive

Jennifer Lopez, kohët e fundit ka shkaktuar shumë thashetheme përsa i përket lidhjes së saj, me 42-vjeçarin Beau Alex Rodriguez. Por ne nuk mund...