11:30 - 19 Janar, 2019

Etiketim: dhuratë

Pas uljes së taksave, Rama vizitë biznesit. Ja dhurata që merr!

Këtë të premte, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar një takim në një biznes të përpunimit të mermerit, i shoqëruar edhe nga ish-ministri...

Vajza e Mozzik merr dhuratën  e parë nga fansat e babit

Reperi kosovar Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, janë bërë së fundmi prindër të një vajze. Lindja e vajzës së Mozzik mesa duket ka...

Meghan Markle i bën dhuratën më fantastike princit Harry, për Krishtlindje

Princi Harry ka marrë një dhuratë të parakohshme Krishtlindjesh nga gruaja e tij, Meghan. Dukesha e Sussex  ka bërë të qartë se është e lumtur...

Marina Vjollca ka marrë dhuratën që çdo vajzë do ëndërronte

Marina Vjollca është moderatore e njohur në Shqipëri, por kohët e fundit i ka munguar skenës. Jo vetëm skenës, por edhe Instagramit, pasi postimet e...

Dhurata e duhur për çdo shenjë horoskopi!

Nëse e vret mendjen se çfarë dhuratash do t’i bësh njerëzve të tu të dashur këtë vit dhe askush prej tyre s’të ka treguar...

Aurela Gaçe tregon dhuratën që mori për ditëlindje, nga kryeministri Rama

Para disa ditësh, këngëtarja Aurela Gaçe, festoi ditëlindjen e saj. Sigurisht, ajo ka marrë dhurata të shumta nga të afërmit dhe miqtë, por vetëm...

Poni 7,000 paundësh/ Shihni dhuratat mahnitëse që David dhe Viktoria i...

Datëlindja e Harper, vajzës së Viktoria dhe David Beckham po afron dhe duket, që prindërit po bëhen gati për festime dhe shpenzime për vajzën...

Shihni dhuratën që Almeda dhe Tolgahan i bëjnë Tiranës!

Almeda Abazi, së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Sayisman, prej disa ditësh po qëndrojnë në Tiranë. Prezantuesja e “Dancing with the...

Dhurata që duhet t’i bëni nënës suaj, një herë në jetë

Është e vërtetë që dhuratat e mira dhe të bukura kushtojnë, por kur vjen puna tek nëna, asnjë çmim nuk ka rëndësi, krahasuar sa...

Vuçiq habitet nga shkrimi në biçikletën që i dhuroi Erdogani

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka pritur Presidentin e Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan, si dhe delegacionin e biznesmenëve turq Me këtë rast, ndër tjerash, siç shkruajnë...

Çifti Clooney dhuron 1 milion dollarë për luftën kundër…

Çifti Amal dhe George Clooney dhuruan 1 milion dollarë për luftën kundër grupeve që përhapin urrejtje. Aktori George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal Clooney...

Surpriza më e bukur për Arminën, nuk është Shkëlzeni

Armina Mevlani është një nga personazhet femra të komentuara në media, jo vetëm për lidhjen e saj me djalin e ish kryeminitrit, Shkëlzen Berisha,...

Kush e mbulon Eni Koçin me dhurata luksoze?

Këngëtarja Eni Koçi dhe motra e saj e madhe Greta, ndodhen në Amerikë për disa koncerte së bashku. Në mëngjesin amerikan, Eni është zgjuar e...