21:00 - 16 Tetor, 2018

Etiketim: detaje

Bëni mirë t’i shihni dy herë, këto foto!

E gjitha çfarë ne shohim, ose bëjmë është te detajet. Ka ca gjëra, që nuk mund të kuptohen nëse nuk i shikon me shumë...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Dasma e Gjikos dhe Elitës po afron, moderatorja tregon pajën

Elita Rudi dhe Gjiko martohen këtë të premte, dhe ajo që e ka konfirmuar ka qenë vetë Elita. Një një postim në Instagram tregon...

9 arsye pse këpucët tuaja duken të lira

Duke u përpjekur për të ndjekur trendet e fundit të modës, disa femra harrojnë se një markë e njohur dhe e shtrenjtë garanton pamjen...

Foto të përsosura që s’do i shihni dy herë në jetë!

Asgjë nuk duket e veçantë dhe e përputhshme me ngjyrat dhe format, por kur detaje të ndryshme bëhen bashkë , krijohet një imazh i...

Detajet flasin! Këto gjëra të vogla do ju ndryshojnë shtëpinë!

Gjërat e veçanta i japin shtëpisë një pamje tjetër. Por këtë herë nuk do ju tregojmë për mobilie, apo kuzhina sesi duhet ti mobiloni...

Si i kreu krimet babai i Mario Majollarit, zbulohen motivet

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin...

Detaje të reja për shpërthimin me tritol në Lazarat

Dalin detaje të reja në lidhje me atentatin me tritol ndaj familjes së 22-vjeçarit të dënuar për vrasjen e efektivit të RENEA-s në Lazarat. Shpërthimi...

Detajet/ Ja pse u vra Artan Cuku!

Hetimet për vrasjen e Artan Cukut pritet të marrin një tjetër drejtim pas arrestimit të 24-vjeçarit Mikel Shallari. Ndonëse i riu nuk ka pranuar deri...

Publikohen detajet e asgjësimit të kanabisit

Është botuar në Fletoren Zyrtare udhëzimi i plotë që mban firmat e ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, asaj të Shëndetësisë, Manasterliu dhe atij të...

Detajet/ Boksieri Hysa u qëllua nga dy persona të maskuar

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje zyrtare mbi atentatin ku mbeti i plagosur rëndë boksieri i Vllaznisë Nelson Hysa. Sipas njoftimit të policisë Hysa u...