06:48 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: det

Stuhi të fuqishme në det, ja deri në sa ballë parashikohen...

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka dhënë njoftim për të gjithë portet detare të vendit, që ditën e hënë do të ketë stuhi të fuqishme...

Video/ Tufa e delfinëve shoqëron anijen me turistë në Sarandë, spektakël...

Një familje e madhe delfinësh i kanë bërë pushimet të paharruara për një grup turistësh në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raportoi për “BalkanWeb” se delfinët...

Deti të ndryshon jetën. Ja si e ndryshoi fatin e dy...

Deti Aral që solli pasuri në fshatrat e Kazakistanit dhe një fat të keq për fqinjët e bregut të kundërt në Uzbekistan! Madi Zhasekenov ishte...

Foto/ Autoritetet janë në hall, turistët bëjnë seks në det

Gjithmonë e më shumë britanikët po kërkojnë të pushojnë në destinacione turistike të famshme për jetën e shfrenuar. Prenotimet e ditëve të fundit tregojnë se...

Ndjeheni të rrezikuar në det, gabimet që nuk duhet t’i bëni...

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa.Megjithatë, deti e në raste të...

Seks në mes të detit, policia arreston katër të rinjtë

Disa djem shqiptarë janë bërë pjesë e një skene të paparë të ndodhur në plazhin e Cape Cod të Shteteve të Bashkuara, ku katër...

Makina hyn në det, pushuesit nuk u besojnë syve ç’ndodh më...

Nuk ndodh shpesh që të shohim një makinë që t’i afrohet bregut e jo më të hyjë në det. Makina e tipit “Benz” hyri në...