11:53 - 23 Shkurt, 2019

Etiketim: destinacione

Beteja për ajrin, ja destinacionet kryesore ku fluturojnë shqiptarët!

Gara për ajrin është ashpërsuar në vitin 2018. Italia vijon të dominojë më shumë se gjysmën e tregut. Rritje të ndjeshme shënuan charter-at, të...

10 vende që duhet t’i vizitoni patjetër, këtë vjeshtë!

Tetori erdhi, dhe kur gjethet nisin bien, gjithçka bëhen më e bukur. Për të shijuar bukuritë e vjeshtës, dritare.net ju tregon disa nga destinacionet...

Rama nënshkruan marrëveshjen, 100 fshatra do të kthehen në destinacione turistike

Ditën e sotme, kryeministri i vendit, Edi Rama dhe Universiteti i Tiranës kanë nënshkruar një marrëveshje  për një projekt të ri, për të kthyer...

Ja vendet që duhet të vizitoni para se të vdisni!

Bota është e mbushur me vende të  bukura. Secili shtet dhe qytet ka veçantinë e tij. Duke qenë se jemi në stinën e pranverës...

Rama jep lajmin e mirë: Aeroporti i Tiranës është pasuruar me...

Këtë mëngjes, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i përshëndesë shqiptarët me një lajm të mirë për të gjithë ata që kanë qëllim...