05:52 - 17 Shkurt, 2019

Etiketim: dashuri

“Moli i Dashurisë”, dhurata e bashkisë për Shën Valentin

Pak ditë na ndajnë nga Dita e të Dashuruarve dhe Bashkia e Tiranës ka përgatitur dhuratën ideale për qytetarët. Më 14 shkurt, ju do...

Këto shenja që tregojnë se partneri juaj nuk ju do më!

Natyrisht, ne kemi nevojë të na duan, por duhet edhe të përballemi dhe me disa shenja që tregojnë se dikush nuk ju do sikur...

8 shenja që tregojnë se jeni gati të dashuroni, pas një...

Shumë njerëz mendojnë se nisja e një lidhje të re, pas ndarjes, mund të shërojë dhimbjen dhe vetminë. Megjithatë, psikologët janë të sigurt që...

Këto gjëra duhet t’i bëni patjetër, para se të vijnë Krishtlindjet!

Krishtlindjet janë shumë pranë, dhe ka kaq shumë gjëra për të bërë para se të vijnë festat e dashurisë dhe gëzimit. Mes shumë gjërave...

Me shumë dashuri, Dua Lipa uron Pavarësinë e Shqipërisë

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ajo është me origjinë shqiptare, dhe gjithmonë e pranon këtë fakt me shumë...

5 llojet e partnerëve, që mund t’ju shkatërrojë jetën

Kur takoni dike, ju mendoni se ai është i përsosur. Por, kur kjo periudhë romantike përfundon, ju arrini të njihni fytyrën e tyre të...

Gigi Hadid me e dashuruar se kurrë, me Zayn Malik

Gigi Hadid dhe Zayn Malik dukek se po përjetojnë momente të bukura bashkë, si dy të dashuruar. Supermodelja, në një postim në Instagram, ka nxjerrë...

16 këshilla dashurie, që kurrë nuk duhet t’i ndiqni

Kur vjen puna te dashuria, njerëzit japin shumë këshilla, por është mirë që disa prej tyre mos t’i dëgjoni dhe as t'i besoni. Një perspektivë...

Pasi të shikoni këto foto do bindeni se edhe kafshët bien...

Përqafimet, takimet dhe puthjet janë mënyrat e vetme për të shuar mallin që keni për njerëzit e dashur. Kafshët, janë po njësoj si ne,...

Foto që tregojnë çfarë do të thotë dashuri e përjetshme

Dashuria është një nga ndjenjat më të forta në botë, dhe të gjithë e zotërojnë këtë ndjenjë.  Falë “kimisë” mes njerëzve të ndryshëm,  njerëzit...

Dasma në 60 sekonda/ Afërdita Dreshaj publikon filmin e dashurisë!

Rreth një muaj më parë, këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj i ka thënë “PO” bashkëshortit të saj, në një ceremoni buzë detit në Miami. Afërdita...

Dhimbje, ndarje, urrejtje, 4 histori të mrekullueshme dashurie

Sulmet terroriste në mbarë botën, rritja e së djathtës ekstreme në Evropë, skllavëria seksuale në Spanjë e ngjarje të tjera të tmerrshme në mbarë...

Saimir Kodra tregon për dashurinë e tij të parë

Samir kodra rrëfen në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, historinë e tij të parë të dashurisë. “Ke pasur ndonjë gocë shumë qejf kur...

Pse burrat e kanë të vështirë të thonë fjalën ‘të dua’

Sfida më e fortë e një gruaje është që të dëgjojë nga burri fjalën "të dua". Kjo për faktin, se burrat e kanë shumë...

Këto janë femrat VIP që dashuria i bëri të pasura

Ditët e sotme është një ndër trendet e kohës të qenit e pavarur dhe të pasurit një biznes privat. Dhe, nëse kësaj i shtojmë...