11:18 - 22 Shkurt, 2019

Etiketim: canta

Çantat më in, që të gjitha duhet t’i kemi në 2019!

Nuk ka kohë më të mirë se, viti i ri për ta nisur me një çantë të re. Për t’u siguruar që, të zgjidhni...

Çantat që çdo vajzë duhet t’i ketë në janar!

Çanta është një aksesor i cili plotëson pamjen tuaj, ndaj gjithmonë duhet të tregoheni të vëmendshme kur blini një të tillë. Dritare.net është gjithmonë këtu...

Këto çanta do t’ju bëjnë ta harroni të ftohtin e dimrit!

Muaji i modës, nxori disa çanta fantastike, ekstravagante dhe unike.  Jemi të sigurt që do t’i keni në përdorim sapo të vijë vera e...

Dita e parë e shkollës, do ju pëlqejë shumë, si festohet...

Blerja e rrobave të reja, përgatitja e uniformës, blerja e lapsave dhe librave, emocionet, nënkuptojnë një gjë. Nisjen e vitit të ri shkollor. Në...

Çantat më in të momentit, u prezantuan në Javën e Modës!

Çantat më in të momentit ju a ka sjellë dritare.net, të fundit të prezantuara në Javën e Modës, Nju Jork. Në galerinë më poshtë...

Manastirliu viziton familjen Zhupani/ Çanta dhe mjete shkollore falas për fëmijët

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka vizituar sot Abedinin, Blerinën dhe Gurijen. Familja Zhupani deri dje jetonin në gjendje të mjerueshme ekonomike....

Ndihma për fëmijët jetimë, Xhaçka: Ushtarakët me kuletë të vogël, por...

Dyert e Ministrisë së Mbrojtjes dhe të Muzeut të Forcave të Armatosura u hapën sot për 100 fëmijë me statusin e jetimit. Në prag...

Modelin e çantave që janë në modë na e tregon Gigi...

Të vogla, katrore dhe me rruaza, kështu duken çanat që ju patjetër duhet t’i bëni pjesë të gardërobës tuaj. Modelja Gigi Hadid është një...

Ja 20 çanta vere, ku mund të mbani gjithçka!

Keni nevojë për një çantë që mund të mbajë gjithçka që ju nevojitet gjatë një dite vere? Atëherë jeni në vendin e duhur. Kur...

10 çantat që kushtojnë sa një pasuri

Të gjitha femrat janë të apasionuara pas modës dhe risive të saj. Çantat janë aksesori më i domosdoshëm për një femër për përdorim të...

Këpucë, çanta, syze, këto janë aksesorët që mbizotëruan në Festivalin e...

Festivali i Venecias është festivali më i vjetër i filmit në botë ku çdo vit, artistë nga e gjithë bota paraqesin punët e tyre...

6 çantat për të cilat nuk duhet të pendoheni, pavarësisht se...

Bota e modës shpesh flet për investime afatgjata për gjërat që i rezistojnë kohës, apo ndryshimit të stilit. Një nga produktet për të cilat vlen...