Foto/ Rama dhe Bushati, me tren drejt Brukselit

July 11, 2018 0

Ditën e sotme kryeministri i vendit, Edi Rama pritet të marrë pjesë në samitin e NATO-s në Bruksel së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme, Ditmir Bushatin. Sot, pas përfundimit të samitit në Londër,