Çka nëse ia dalin?

August 10, 2018 0

(Argumente pro marrëveshjes për të ardhmen e Kosovës dhe Ballkanit Perëndimor) Nga Baton Haxhiu Ndarjet janë gjithmonë të vështira. Veçanërisht ato territoriale. Disa janë të thjeshta për t’u kuptuar, si e Kosovës nga Serbia në

Pesha e kryqit tonë medial

November 10, 2017 0

Nga Baton Haxhiu E dimë se është oportuniste në raport me masat që na konsumojnë kur mediat tona dalin më mirë duke bërë reality show të politikës, duke u përqendruar në negativitet. Mirëpo, tani shihet

Foto/ Fevziu, Blushi dhe Batoni bashkë në Rusi

October 14, 2017 0

Blendi Fevziu, Baton Haxhiu dhe Ben Blushi janë bërë bashkë gjatë një vizite në Shën Petersburg të Rusisë. Vizitën në qytetin Rus e ka publikuar Fevziu, përmes disa fotove në rrjete sociale. Nuk dihet se

Baton Haxhiu: Meta ka acaruar raportet me Ramën

April 13, 2017 0

Drejtori i Klan Kosovës, Baton Haxhiu, sonte, në emisionin “Opinion” ka deklaruar se raportet e acaruara mes PS-së dhe LSI-së janë provokuar nga kjo e fundit. Haxhiu tha, nëse je në një koalicion gjërat që