02:10 - 20 Mars, 2019

Etiketim: Armina

Armina poston foto nga fejesa. Shihni si duket!

Ditën e sotme Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre. Ata kanë bërë një ceremoni fejese ku kanë marrë pjesë, familjet...

Ja sa kushtoi veshja e Armina Mevlanit, në ditën e fejesës!

  Sot ka qenë një ditë e shënuar për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën. Ata u fejuan zyrtarisht sot në një ceremoni private, ku të...

Si në përralla, detajet e dekorit në fejesën e Arminës dhe...

Vjeshta nuk është vetëm një stinë romantike, stinë e historive të bukura të dashurisë apo stina e gjetheve të verdha. Kur vjeshta ka kaq...

Ja si dukej Armina në ditën e fejesës! Ju tregojmë fustanin...

  Sot ka qenë një ditë e shënuar për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën. Ata u fejuan zyrtarisht sot në një ceremoni private, ku të...

Shkëlzeni fejohet me Arminën, ja si janë veshur ish-kryeministri dhe zonja...

Çifti më i njohur dhe më i komentuar i showbizz-it shqiptar, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, do të kurorëzojnë ditën e sotme në fejesë...

Fansi ia thotë troç Arminës: Bëj qejf me lekët e shqiptarëve!

Blogerja shqiptare, Armina Mevlani, njihet për pushimet që bën jashtë vendit dhe daljen e saj me të fejuarin, Shkëlzen Berisha. Ndërkohë, blogerja ka shkuar në...

Perla më e bukur nga të gjitha! Shkëlzeni mahnit Arminën me...

Blogerja, Armina Mevlani, së fundmi kishte datëlindjen dhe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit e saj surprizat që i bënte i fejuari i...

Një nuse shtëpie si Armina, shikoni çfarë i gatuan Shkëlzenit!

Siç duket, këtë fundjave, armina ka vendosur t’ia kushtojë të gjithë kohën shtëpisë dhe partnerit të saj. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga Armina,...

Surpriza më e bukur për Arminën, nuk është Shkëlzeni

Armina Mevlani është një nga personazhet femra të komentuara në media, jo vetëm për lidhjen e saj me djalin e ish kryeminitrit, Shkëlzen Berisha,...

Komentuesja i shkruan Arminës: S’të vjen turp, shëtit me paratë e...

Bloger-ja e famshme Armina Mevlani, po shijon javën e modës në Milano. Por nuk harron të jetë aktive edhe në rrjetet sociale, ku poston foto...