Surprizë! Ja ku do të jetë Elvana Gjata më 17 shkurt!

Pas një kohe të gjatë zhdukjeje nga jeta publike, këngëtarja, Elvana Gjata po i rikthehet jetës së saj normale dhe performancave në koncerte.

Mësohet se, në Ditën e Pavarësisë së Kosovës, këngëtarja do të performojë në Teatrin e Klan Kosovës në Prishtinë.

Që pas ngjarjes së rëndë në ish-Bllok, nuk e kishim parë Elvanën në publik, por shumë shpejt do ta shohim. Ju kujtojmë se, më 4 tetor të vitit të kaluar, i dashuri i këngëtares, Ervin Mata i shpallur në kërkim, u përfshi në një konflikt në një lokal në Ish-Bllok, ku mbeti i vrarë një person. Pas vrasjes, këngëtarja u largua nga Shqipëria dhe është rikthyer së fundmi./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Hajdari kryetare, Berisha: Nuk ka grup të PD në kuvend

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.