Surpriza më e bukur për Arminën, nuk është Shkëlzeni

Armina Mevlani është një nga personazhet femra të komentuara në media, jo vetëm për lidhjen e saj me djalin e ish kryeminitrit, Shkëlzen Berisha, por edhe si një blogere mjaft e ndjekur në rrjete sociale. Së fundmi, për këtë arsye Armina ka marrë  edhe një dhuratë nga fansat e saj. Fansja ka realizuar një portret të ish Missit dhe ja ka dërguar asaj.“Surpriza më e bukur që kam marrë ndonjëherë”, shkruan blogerja./dritare.net

LEXO DHE :  Pësoi infarkt, ish-bashkëshortja e Kastros: Gjendja ime po përkeqësohet akoma më shumë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.