Sulltanesha Mahidevran prezanton vajzën e saj pas dy vitesh!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Mahidevran nga seriali “Sulejmani i Madhërishë”, Nur Fettahoglu ka prezantuar për herë të parë para kamerave të gazetarëve vajzën e saj në moshën dy vjecare Elisa. Dritare.net informon se ajo është parë nga gazetarët në pushimet e saj së bashku me vajzën në krahë dhe në fillim është habitur por më pas ka lejuar që gazetarët ti bëjnë foto vajzës së saj./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ekskluzive/Në kërkim autori i vrasjes, flet vëllai i Nard PolisëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.