Sulltanesha Kosem thyen rekord në Spanjë!

E njohur për rolin e saj si Sulltanesha Kosem është një nga aktoret më të kërkuara turke dhe këtë e ka treguar me suksesin që ka pasur me anë të projekteve të saj. Dritare.net informon se ajo ka firmosur një tjetër sukses të madh pasi seriali ku ajo ka luajtur ka thyer një rekord shikueshmërie në Spanjë. Nuk ka shumë ditë që Spanja ka filluar transmetimin e serialit të aktores dhe 12 milionë spanjollë e kanë parë atë. Në këtë serial aktorja turke ka luajtur përkrah aktorit të njohur si Omer nga seriali “Diamante dhe Dashuri”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Emri/ Vrasje në Shkodër, humb jetën 36-vjeçariPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.