Sulltanesha Kosem pozon me rroba banje, ja sa në formë është ajo!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Sulltanesha Kosem nga seriali me të njëjtin emër, Beren Saat kohët e fundit është përfolur shumë për ndarjen e mundshme nga bashkëshorti i saj këngëtari turk Kenan Dogulu. Dritare.net informon se ajo jo vetëm që nuk është ndarë por ka nisur pushimet në vendin e largët të Dominik. Në postimin e fundit që aktorja e njohur ka bërë është shfaqur me rroba banjo dhe duket në në formë shumë të mirë. Format e saj janë në mënyrë të përkryer dhe kjo nuk e komplekson aktoren të shfaqet me rroba banje./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Gjendet i mbytur në rezervuar, i riu në Lezhë

Beren Saat'ten bikinili poz!Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.