Sulltanesha Hyrrem dhe e bija kërcejnë me këngën e këngëtarit shqiptar

Aktorja tuke  Meryem Muzerli, e njohur në Shqipëri në rolin e sulltaneshëns Hyrrem duket se është fanse e reperit shqiptar Noizi.

Ajo ka publikuar një video, teksa shfaqet me vajzën e saj dhe dëgjojnë  hitin e Noizy me Raf Camorra, “Toto”.

LEXO DHE :  Fatma Haxhialiu: Ju tregoj kohën kur i ngjisja veshët me atak

Meryem Muzerli, është e martuar me një shqiptar, dhe duket se nga ajo lind dëshira për të dëgjuar këngëtarët shqiptarë./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.