Stresi: Do të largohem nga Shqipëria

Reperi i njohur, Stresi ka qenë sonte i ftuar në puntatën e parë të emisionit “Zonë e Lirë” në “Tv Klan”.

Pasi u  përfol se ishte ndarë nga e fejuara e tij, Kejsi, ai jo vetëm që e ka mohuar këtë lajm por ka thënë se është martuar me të , dhe janë të lumtur.

Stresi ka shtuar se ai do të zhvendoset në Kanada, ku bashkëshortja e saj jeton me familjen.

LEXO DHE :  Vritet gazetarja në Irlandë, policia dyshon për incident terrorist

Stresi: Do të ikim. Këtu nuk jetohet Çani.

Çani: Po s’ma merr mendja që t’i mund të shkëputesh?

Stresi: Por mund të bëj jetën në dy vende. Por këtu nuk rri./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.