Spartak Braho betohet si deputeti më i ri i Kuvendit

Spartak Braho është betuar në seancën plenare si deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë. Spartak Braho zuri vendin e Saimir Tahirit pasi ky i fundit dha dorrëheqjen për t’i haur rrugë hetimit ndaj tij.

LEXO DHE :  Edhe njëherë, shkaku është reforma në drejtësi!

Braho ishte kandidati i 19 në listën e PS-së për Qarkun Tiranë. Votimi i memrit të tij në KQZ mori 7 vota pro. V.D.Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.