Soni Malaj bashkëpunim me tre artistë ndërkombëtarë!

Pak ditë më parë këngëtarja Soni Malaj publikoi bashkëpunimin e saj më këngëtarin latin Jowell, e titulluar “En la Intimidad”, një këngë verore dhe shumë e bukur.

Image result for soni malaj dhe joweel]

Ndërsa ditën e sotme, Soni ka publikuar bashkëpunimin më të ri në gjuhën frënge. Kënga është versioni i ri i këngës ‘Sensual Inspiration’, i cili është bashkëpunimi i tre artistëve ndërkombëtarë Jowell,  Randy dhe Farruko.

LEXO DHE :  Nihan e “Dashuri e Pafund” feston ditëlindjen, ja urimi më i bukur për të!

Ata e kanë sjellë këtë herë në gjuhën frënge duke përfshirë edhe këngëtaren shqiptare./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.