S’keni besim te partneri? Ja shenjat që tregojnë tradhtinë!

Tradhtia është një nga fenomenet më të këqija që mund të ndodhë është një ndër shkaqet shkatërruese të një marrëdhënie në çift. Së fundmi rezulton se tashmë partnerët e të dy gjinive tradhëtojnë njëri tjetrin.

Ndonëse disa prej tyre mund të kenë arsye të forta për ta bërë këtë, disa tjerë e bëjnë thjesht nga epshi seksual. Sidoqoftë, nëse jeni i dashuruar tmerrësisht në një vajzë dhe e keni vërejtur se gjërat kanë ndryshuar së fundmi, atëherë shenjat e mëposhtme mund të jenë disa nga treguesit e këtyre tradhëtive.

Një shoqe e re në skenë

Keni vërejtur së fundmi se partnerja ka filluar të del shumë shpesh me një shoqe të re? Nëse një shoqe e tillë është shfaqur papritmas dhe e dashura juaj nuk mund të ndalet duke shënuar mesazhe, duke dalë me të dhe duke folur për të, atëherë duhet të keni kujdes.

Është fiksuar pas orarit tuaj

LEXO DHE :  Mbledhja e PD, votohet unanimisht pro djegies së mandateve

A është zonja juaj duke shfaqur interes të papritur në aktivitetet tuaja ditore? Ndoshta kjo nuk është asgjë, por njëkohësisht mund të jetë shenjë se ajo është duke u përpjekur të kuptojë se ku dhe kur do të shkoni, në mënyrë që ta planifikojë takimin e saj me partnerin e ri.

Një lidhje e papritur me telefonin e saj

Nëse e vëreni se partnerja më nuk e lë telefonin vërdallë në shtëpi dhe vazhdimisht e ka në dorë, atëherë ajo mund të jetë duke fshehur diçka nga ju.

Humbja e interesimit në seks

Ju e dini këtë ndjenjë – kur jeni në një lidhje të re seksuale, ai person është e vetmja me të cilin e shihni veten duke bërë seks. E njëjta ndodh edhe te tradhtia. Nëse partnerja ka humbur interesimin krejtësisht për seks, pa e shpjeguar ndonjë arsye tjetër, ajo thjesht e ka interesimin e plotë diku tjetër./D.M-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.