Skandal në Rusi: Kompania ofron 50 mijë dollarë për tifozet që ngelin shtatzënë me futbollistët

Një skandal seksual ka ndodhur në Rusi, i cili ka tërhequr vëmendjen e mediave më të mëdha botërore.

“Burger King Russia” ka ofruar plotë 50 mijë dollar dhe hamburger për tërë jetën ëpr të gjithë tifozet të cilat do të mbeten shtatzënë me futbollistët e këtij botërori.

Një ofertë e tillë e cila u bë publike përmes facebookut zyrtar të komanisë, ka nxitur reagime të mëdha.

LEXO DHE :  Aksidentohet autobusi me 50 turistë çekë në Llogara

Kompania hoqi postimin, dhe kërkoi më vonë falje për veprimin e saj.

Në një prononcim për “The Associated Press” King Russia, tha: Oferta nuk pasqyron markën tonë apo vlerat tona , ne  po ndërmarrim hapa për të siguruar që kjo lloj gjëje të mos ndodhë më./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.