S’ka dyshim, pas Meghan e verdha do të jetë ngjyra e 2018

Padyshim që pas fustanit  të verdhë që Meghan Markle veshi disa ditë më parë, gjatë një takimi me të rinjtë në Londër, e verdha do të kthehet në ngjyrën më të preferuar të kësaj vere.

 

E verdha mund të kombinohet me çdo lloj aksesori. Mund ta vishni me një palë sandale bezhë si Meghan, apo ngjyrë floriri si Amal Clooney, të zeza, jo, jo më mirë të bardha., apo ngjyra të tjera? Si mendoni ju?

LEXO DHE :  Të dobët, të lodhur e pa energji? Këto ushqime ju duhen për t’ju kthyer forcën

Dritare.net ka sjellë për ju disa fustane të verdha, të cilat padyshim që do të jenë trend i verë 2018-s. I keni me forma, gjatësi dhe lloje të ndryshme. Mos e humbisni mrekullinë se së verdhës! /K.C/Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.