Silverster Stallone po hetohet për ngacmime ndaj femrave

Aktori i famshëm i filmave hollivudian Silvester Stallone po hetohet për ngacmime seksuale.

Stallone u padit në nëntor të vitit 2017, ndërsa prokuroria e Los Anxhelos ka deklaruar se rasti po shqyrtohet nga ekipe të specializuara të krimeve seksuale.

avokati i aktorit, Martin Singer ka deklaruar se Stallone mohon kategorikisht akuzat.

LEXO DHE :  Tifozët kundër Panuçit, e shajnë në italisht

Stallone është akuzuar se ka ngacmuar seksualisht një grua në vitin 1987 gjatë filmimeve të një filmi në Izrael.

Avokati ka deklaruar gjithashtu se Stallone po mendon të padisë gruan, për dëshmi të rremë./ I.M-Dritare.net

.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.