Foto/ Si u veshën vipat në Javën e Modës!

Mbrëmjen e së premtes në Nju Jork, Harper’s Bazaar priti festën e saj vjetore të ICONS, si pjesë e Javës së Modës. Po këtu, Cardi B dhe Nicki Minaj u përleshën me njëra-tjetrën.

Por kjo nuk është e gjitha. Në Javën e Modës, shkëlqyen veshjet më të bukura të këtij viti.

Ju mund të shihni fustanin e Cardi B, nga Dolce& Gabana, d.m.th para se të shqyej. Por mund të shihni edhe xhaketën e mahnitshme që veshi Bella Hadid.

LEXO DHE :  Foto/ Prezantuesja e famshme e Afrikës së Jugut kalon fundjavën në Durrës

Pantallonat e ndezura të zeza të Kendall Jenner, fustanin e bardhë të Christina Aguilera, etj. Oh, dhe dyqanet e Paris Hilton në clip-on extensions!

Por nuk kemi ç’i duam fjalët, kur kemi foto dhe veshjet e tyre, që e tregojnë më së miri. Dritare.net sjell për ju veshjet më të bukura që veshën vipat në Javën e Modës./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.