Si u veshën Kardashianët në ditëlindjen e motrës së tyre

Të enjten mbrëma  Kylie, një ra nga motrat Kardashian ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të.

Në këtë festë nuk kanë munguar edhe motrat e saj, Kim Kardashian West, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner.

Në festën familjare kanë marrë pjesë edhe i dashuri e Kylie, Travis Scott, vjehrri i saj Kanye West dhe prindërit e saj, Kris Jenner dhe Caitlyn Jenner  .

LEXO DHE :  Shihni si u veshën vipat në MTV Video Music Awards

Aj që ra në sy ishin padyshim veshjet e motrave Kardashian, veshje këto plot stil e ngjyra të ndezura.

Shihni më poshtë foto, se si u veshën motrat Kardashian./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.