Si e kaluan vipat fundjavën!

Pas një jave super të lodhshme, mezi presim të vijë fundjava për t’u relaksuar dhe mbledhur fuqitë. Edhe për vipat shqiptarë, fundjava është koha e pushimit dhe relaksimit. Ndërkohë, që disa vazhdojnë me pushimet verore, të tjerë vipa relaksohen vetëm në fundjavë. Disa kanë zgjedhur të pushojnë jashtë vendit, e të tjerë në Shqipëri, buzë bregdetit. Por le të mos i zbulojmë të gjitha. Shihni fotot që dritare.net sjell për ju më poshtë, dhe do të kuptoni, si dhe ku e kaluan vipat fundjavën./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 23 janar 2019


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.