Si do të jetë moti, e premte 9 nëntor

Dita e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira gjatë gjithë ditës, në të gjithë territorin, përjashtuar verilindjen, në mesditë do të ketë zhvillime të vranësirave lokale. Edhe pasditja do ketë mot kryesisht të kthjellët. Temperaturat e ajrit do jenë të ulëta në mëngjes, por mesdita do sjellë një rritje me 2 gradë celsius. Temperaturat do luhasin midis vlerave 3-23 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  11 fakte interesante rreth festës së Pashkëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.