Si do të jetë moti, e premte 15 mars

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, më të dukshme në rajonin jugor-juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët të jetë dominant në vend. Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të ulen lehtë në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga -2, deri në 17 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Fatos Klosi: Gati të zbardh të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, në gjyqin e Izet Haxhisë. Berisha më i rrezikuari

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.