Si do të jetë moti, e premte 11 janar

Kthjellimet dhe vranësirat do të dominojnë vendin tonë këtë të premte. Më të dendura parashikohen të jenë në zonat veriore dhe qendrore të vendit, duke sjellë reshje shiu dhe dëbore. Pasditja dhe mbrëmja do të sjellin përmirësime të motit, me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme.

LEXO DHE :  Mbijetoi pas sulmit në Zelandë: Do jetoj gjithmonë me momentin kur djali im u vra gjakftohtësi

Nga “Meteoalb” mësohet se, temperaturat do të ulën në mëngjes dhe mesditë, duke sjellë vlerat nga -7 në 11 gradë celsius./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.