Si do të jetë moti, e mërkurë 7 nëntor

Ditën e sotme, moti do dominohet me vranësira dhe kthjellime, duke rrezikuar disa zona në jug të vendit, të preken nga shirat. Në mbrëmje, shirat, do zhvendosen në zonat lindore dhe juglindore të territorit. Temperaturat e ajrit do jenë të lehta në mëngjes, por maksimumi do jetë 23 gradë celcius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Do mahniteni nga këta shatërvanë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.