Si do të jetë moti, e mërkurë  5 dhjetor 2018

Dita e sotme do të jetë e kthjellët dhe me vranësira të herë pas hershme. Më të theksuara, vranësirat, do të jenë në zonat Juglindore, duke rrezikuar dhe nja reshje të dobëta shiu e dëbore.

Pasditja dhe mbrëmja do të mbeten me kthjellime dhe vranësira më të shpeshta. Temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm në mëngjes dhe mesditë, duke u luhatur në vlerat ditore -4 gradë celcius në 18 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ U paraqit si studente, Xhunga përzë nga studio juristen e MASR

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.