Si do jetë moti, martë 21 gusht

Dita e martë do të jetë me mot të nxehtë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, megjithëse do të kemi diell thuajse në pjesën më të madhe të ditës, nuk do të mundojnë edhe vranësirat kalimtare. Ndërkohë që në të gjithë territorin e vendit në pjesën e dytë të ditës do të ketë shefja të lehta shiu, ndërsa në zonat malore edhe stuhi.

LEXO DHE :  Facebook bllokon parti e politikanë, për nxitje të urrejtjes

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 18 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 35 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.