Si do jetë moti, e shtunë 8 korrik

Dita e enjte do të jetë e nxehtë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 34 gradë. Kjo është temperatura e matur në hije pasi në diell ato do të jenë edhe më të larta.

Megjithatë sinoptikanët shpjegojnë se në zonat malore do të kemi mot më të freskët madje edhe me reshje shiu me intensitet të ulët. Kështu kush dëshiron të kaloj një ditë të freskët dhe ti largohet vapës së kryeqytetit mund të zgjidhi i malin. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Video/ Gazetari përplas shishen live Na çatë b**thën, më lini të flas

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.