Si do jetë moti, e shtunë 30 qershor

Dita e sotme sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në pjesën e më të madhe të saj do të jetë me alternime të kthjellimeve dhe vranësirave. Gjatë ditës në të gjithë territorin e vendit do të kemi reshje shiu të herë pas hershme. Ndërsa në orët e vona të mbrëmjes moti do të hapet.

LEXO DHE :  Lefter Koka nuk dorëzoi mandatin, Kryemadhi: Do përfundojë në kazanin e plehrave

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 15 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 27 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat e ulta. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.