Si do jetë moti, e premte 22 qershor

Mëngjesi i sotëm ka nisur me diell, por gjatë kësaj dite do kemi edhe prezencë vranësirash. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nuk do të mungojnë edhe reshjet e shiut të cilat do të jenë me intensitet të ulët dhe të lokalizuara.

LEXO DHE :  Albin Kurti thirrje për protesta: Duhet të ndalojmë Thaçin, s’ka mandat për dialog me Serbinë

 

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 16 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në  27  gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat e ulta. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.