Si do jetë moti, e premte 22 qershor

Mëngjesi i sotëm ka nisur me diell, por gjatë kësaj dite do kemi edhe prezencë vranësirash. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nuk do të mungojnë edhe reshjet e shiut të cilat do të jenë me intensitet të ulët dhe të lokalizuara.

LEXO DHE :  Mirë se erdhe biri im. Gjiko publikon fotot e ëmbla me Zërin dhe Elitën!

 

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 16 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në  27  gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat e ulta. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.