Si do jetë moti, e premte 14 shtator

Dita e premte do të jetë me kthjellime dhe alternime vranësirash. Sipas sinoptikanëve të  Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë kësaj dite temperaturat do të jenë të larta, por nuk do të mungojnë edhe reshjet e shiut kryesisht në zonat bregdetare.

LEXO DHE :  Prindërit denoncojnë drejtoreshën e shkollës "Emin Duraku"

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 16 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 30 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare.V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.