Si do jetë moti, e martë 17 prill

E marta sjell shiun, i cili pritet të zgjasë për disa ditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjithë dita e martë do të jetë më mot të vranët si dhe me reshje me intensitet të ulët, të cilat do të përfshijnë pjesën më të madhe të territorit të vendit. Temperaturat minimale do të shkojnë në 8 gradë në vlerat minimale në zonat malore dhe 23 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare. Ndërsa era më e fortë do të jetë në zonat bregdetare, por nuk pritet të sjelle probleme në porte. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Vajza e Emina Cunmulaj nuk dëgjon këngën e Elvana Gjatës, dhe ka një arsye të fortë!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.