Si do jetë moti, e martë 10 korrik

Dita e martë do të jetë kryesisht me diell. Sipas sinoptikanëve të  Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë kësaj dite temperaturat do të jenë të larta, por nuk do të mungojnë vranësirat dhe reshjet e shiut kryesisht në zonat malore.

LEXO DHE :  Tërmeti shkund Shqipërinë, 4 goditje të reja. Ja ku u zhvendos epiqendra!

Sa i takon temperaturave ato do të shkojnë nga 12 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 30 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare.V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.