Si do jetë moti, e hënë 16 prill

Gjatë ditës së premte do të kemi një mot me vranësira dhe me reshje shiu me të karakterit lokal. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zonat të cilat do të preken nga reshje shiu me intensitet të ulët janë ultësira perëndimore si dhe zonat malore. Sa i përket temperaturave ato do të jenë 9 gradë celsius  në vlerat e tyre minimale në zonat malore dhe 26 gradë celsius në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 20 mars 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.