Si do jetë moti, e enjte 5 korrik

Dita e enjte do të jetë e nxehtë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 34 gradë. Kështu duhet të keni kujdes në pikun e vapës, në orët e drekës pasi të matura në diell temperaturat shkojnë edhe dy tre gradë më shumë.

LEXO DHE :  Balla paditi Bashën/ Më 10 tetor përballen në Gjykatë

Ndërkohë që sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak shpjegojnë se në ditët në vijim do të kemi sërish rritje të temperaturave. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.