Si do jetë moti, e diel 1 korrik

Më në fund rikthehen ditët me diell. Fillimi i muajit parashikohet të vijë i nxehtë dhe me temperaturat karakteristike të ditë së verës. Kështu të gjithë ata që dëshirojnë të shkojnë në plazh, mund të bëhen gati pa frikë, pasi dielli do të shkëlqej.

LEXO DHE :  E quajnë, hajdut brez pas brezi/ Shehaj i PD, nga Kukësi në Jalë, por nuk i ecën

Sa i takon temperaturave sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak ato do të shkojnë nga 17 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 31 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.