Shqiptari kryen krimin horror, i pret ish-të dashurës fytin

Pasi kishin pasur një lidhje së bashku, pasi e kishte shfrytëzuar si prostitutë një shqiptar ka vendosur t’i preje fytin ish-të dashurës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në Itali ku një 50-vjeçar është arrestuar në tentativë për të vrarë ish-të dashurën e tij 40-vjeç duke i prerë fytin.

Gruaja ka përfunduar në urgjencë pasi 50-vjeçari  e ka prerë nga njëri vesh tek tjetri, dhe ajo është në gjendje të rëndë me 50 qepje.

LEXO DHE :  WhatsApp bllokohet, jashtë përdorimit edhe në Shqipëri!

Pasi ishin lidhur së bashku, burri vendosi ta shfrytëzonte si prostitutë. Fitimet që nxirrte ia merrte ai dhe u tërbua kur gruaja vendosi të mos kishim më punë bashkë. Gruaja e nxori nga shtëpia dhe ai nuk e duroi këtë duke vendosur të merrte hak, dhe përfundoi në pranga./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.