Shqipëria e panjohur e komunizmit në foto

Këto janë disa foto të rralla, të bëra nga fotografi francez, Michel Setboun.

Ishte periudha e rënies së komunizmit.

Në foto duket qartë varfëria ekstreme në të cilën jetonin shqiptarët.(TemA)

LEXO DHE :  Seldi konfirmon ndarjen nga Mimoza Shkodra: Kështu ishte shkruar


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.