Shqipëria e Kosova në 10 destinacionet që duhet vizituar në 2018

Një ndër agjencitë më të mëdha të guidave turistike në botë  Lonely Planet, ka renditur Shqipërinë dhe Kosovën në top 10 destinacinet që duhen vizituar në 2018.

Agjencia e njohur ka future edhe Kosovën në 10 destinacionet, ndërsa në këtë listë është edhe Tirana.

LEXO DHE :  Veliaj dhe myftiu i Tiranës në shërbim të qytetarëve, në ditën e Kurban Bajramit

Më poshtë lista e plotë sipas  Lonely Planet./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.