Shqërohet në polici Stresi

Mbrwmjen e djeshme wshtw arrestuar nga policia, reperi i njohur shqiptar, Arkimend Lushaj, ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Stesi.

Mësohet se ai po mbahet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Ende nuk dihet se përse është arrestuar po duket se këngëtari po hetohet./K.Ç/dritare.net

stresi

1

LEXO DHE :  Foto/ Ilir Beqja nuk i ndahet të njëjtit plazh çdo vit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.