Shpërthim në Kajro, mbyllet aeroporti

 

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur nē kryeqytetin e Egjiptit Kajro. 

Sipas mediave vendase shpërthimi ka qenë i fuqishëm, shkruan dritare.net. 

Sipas ministrit egjiptian të Transportit, dy depot e karburantit kanë shpërthyer. Një pëlhurë e madhe e tymit mund të shihet në fotot që janë shpërndarë përmes Twitter.

LEXO DHE :  Video/ Pa marrë mendimin e fëmijëve, fali vrasësin e gruas së tij

Nëse është një aksident apo sulm, është ende e paqartë. Nuk ka ende raporte për viktimat e mundshme./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.