Shpërthen Enca: Ja si e fshij celulitin në foto!

Enca është një nga ato këngëtare, të cilat akuzohet për photoshop dhe rregullim të theksuar të formave.

Ajo ka marrë shumë komente në lidhje me fotot e fundit që ka postuar në Instagram, ku duket perfekte si një kukull porcelani.

LEXO DHE :  Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!

Të gjithë atyre që e kanë akuzuar, këngëtarja u ka kthyer përgjigje duke i lënë pa fjalë dhe duke u bërë të qartë që e do veten ashtu siç është./d.m-dritare.net

Ja çfarë u shkruan ajo:

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.