Shpallet e vdekur Albërie Hadërgjonaj, reagon këngëtarja: Jam gjallë

Ditën e sotme në një portal është publikuar lajmi se këngëtarja Albërie Hadërgjoaj ka ndërruar jetë. Në lajm thuhej, se ajo ka qenë viktimë e një aksidenti rrugor.

Fansat janë tmerruar dhe për këtë arsye ka reaguar menjëherë këngëtarja duke u thënë fansave se është mirë. “ Jam shëndosh e mirë në New York”, shkruan ajo, në një postim në “Instagram”. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  A do ndalet ndonjëherë të jetë kaq seksi? Jennifer Lopez sërish na lë pa fjalë!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*