Shpallet e vdekur Albërie Hadërgjonaj, reagon këngëtarja: Jam gjallë

Ditën e sotme në një portal është publikuar lajmi se këngëtarja Albërie Hadërgjoaj ka ndërruar jetë. Në lajm thuhej, se ajo ka qenë viktimë e një aksidenti rrugor.

Fansat janë tmerruar dhe për këtë arsye ka reaguar menjëherë këngëtarja duke u thënë fansave se është mirë. “ Jam shëndosh e mirë në New York”, shkruan ajo, në një postim në “Instagram”. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Eksperimenti i pazakontë në Toskana, muzika e Moxartit e bën verën më të mirë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.