Shokuese/ Whitney Houston, e abuzuar seksualisht kur ishte fëmijë

Lajmin shokues, për abuzimin seksualisht të divës së muzikës botërore, Whitney Houston e ka bërë të ditur familja e këngëtares.

Sipas saj, Houston ka qenë abuzuar nga kushërira e saj, kur ishte në moshë të vogël.

Tezja e Whitney pretendon se këngëtarja i kishte thënë se ishte abuzuar seksualisht nga Dee Dee WarWick, kur ka qenë 9 vjeç.

LEXO DHE :  Ja ku është dërguar audio-përgjimi për ekspertizë!

Dee Dee Warëwck, 18 vite më e madhe se Whitney, ka qenë e varur nga droga dhe vdiq në moshën 63 vjeçare në vitin 2008. Ndërkohë që Whitney është gjetur e vdekur në vitin 2012, në moshën 48-vjeçare.

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*