Shkodër/ Ngjarje e rëndë, 53 vjeçari ekzekutohet teksa pinte kafen e mëngjesit

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Kir në Shkodër.

Një burrë është vrarë me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para, viktima është identifikuar si Fatbardh Lici.

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Ndrëkohë

LEXO DHE :  7 gabimet që nuk ju lejojnë të dobësoheni shpejt!

që policia ndodhet në vendnjarje.

V.D/Dritare.net/

 

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.